Jak działa omomo
Jak działa omomo

Portal omomo został stworzony po to aby ułatwiać podejmowanie decyzji co zrobić w wolnym czasie.

W chwili obecnej dysponujemy ofertą kulturalną większości instytucji kulturalnych na Śląsku, dużą częścią instytucji w Krakowie oraz ciekawą ofertą w całej Polsce. Pracujemy nad tym, aby nasza oferta była na bieżąco poszerzana i kompleksowa.

Jaki jest nasz pomysł na portal?

Analizując to co można znaleźć w Internecie oraz mając własne doświadczenia w planowaniu wieczorów i weekendów, doszliśmy do wniosku, że brakuje na rynku portalu, który byłby w stanie pokazać jak najszerzej pełną ofertę kulturalną w danym regionie. A więc nie tylko kino, nie tylko teatr, ale potencjalnie wszystko co w danym momencie może być ciekawego w mojej okolicy. Dlatego nie skupiamy się na żadnej konkretnej tematyce, ani lokalizacji. Możliwe, że szukając czegoś w centrum miasta, zobaczysz, że dużo ciekawsza rzecz dzieje się w Domu Kultury za rogiem. Właśnie wtedy powiemy, że omomo odniosło sukces :-)

Jak działa omomo.pl?

Omomo.pl integruje w jednym miejscu ofertę instytucji kulturalnych. Co ważne, Omomo nie jest pośrednikiem! Omomo ma w ofercie dokładnie to samo co do sprzedaży udostępnia dana instytucja. Co jeszcze ważniejsze kupując bilety na omomo.pl dokonujesz zakupu bezpośrednio w danej instytucji, a więc nie ma obawy, że Twoje bilety okażą się fałszywe lub nieważne, bo pieniądze które płacisz wędrują bezpośrednio do tej instytucji, dokładnie tak samo jakby transakcja odbywała się w kasie biletowej lub na stronie internetowej instytucji.

 

Zatem zapraszamy do korzystania i przesyłania uwag.

Cały czas pracujemy nad tym, aby nasz portal był coraz ciekawszy i dysponował coraz szerszą ofertą.